21.kolo Bodiná - Podmanín 3:0

16.06.2013 23:42

TJ Horec Bodiná - FK Manín Podmanín  3:0 (1:0)

R: Zvak

Zápas začal opatrne, na obidvoch stranách boli šance ktoré však neskončili v bránke.  V 10. minúte domáci obranca M.Dubec vybojoval luptu pred vlastným pokutovým územím, potiahol si ju popri autovej čiare až pred brankára Podmanína M.Koleka, ktorému nedal žiadnu šancu, keď prudkou strelou pomedzi jeho nohy skóroval - 1:0. Potom sa hralo striedavo na obidve strany, hostia si vypracovali niekoľko tutoviek, avšak opäť vynikajúco chytajúci brankár Bodinej P.Milo nedovolil podmaníncom skórovať. V 65.minúte sa po rohu k lopte dostal M.Krabáč a zvýšil vedenie Bodinej na 2:0. Perfektnú robotu v domácej obrane s ofenzívnymi výpadmi opäť spravil "Kučo", škoda len že mu nebolo dopriate skórovať. V 70.minúte si loptu potiahol krajom V.Dúbravka, ktorú nakoniec dopravil až do bránky a zvýšil vedenie domácich na 3:0. V závere zápasu sa hralo trošku nervóznejšie, avšak domáci ani hostia už neskórovali, a Bodiná vyhrala zaslúžene 3:0. Krajšie ukončenie sezóny sme si ani nemohli priať, keďže výhra nás Udržala na 5. priečke tabuťky.