19.kolo Šebešťanová - Bodiná 2:4

02.06.2013 21:00

19.kolo  2.6.2013 TJ Družstevník Šebešťanová -  TJ HOREC BODINÁ 2:4 (2:4)

R: Michal Mako

Zápas sa začal s 20 minútovým oneskorením kvôli prudkému lejaku, ktorý pozmýval čiary a muselo sa znova vylajnovať. Hneď v úvode sme súpera zatlačili, keď po sérií troch rohov ten posledný P.Prašnickému vyšiel, keď pekne nacentroval a pred bránou našiel M.Krabáča a ten s prehľadom hlavou zakončil - 4min. 0:1. Potom sa hralo  striedavo na obidvoch polovicách. V 21 minúte zvýšil vedenie Bodinej kapitám M.Novák (0:2). Hneď nato v 23minúte sa ocitol na rohu šestnástky na zemi domáci útočník z nášho pohľadu po čistom zákroku (prvá lopta) ale rozhodca nariadil priamy kop, po ktorom sa nešťastne lopta odrazila priamo na nohu domáceho útočníka, ktorý s prehľadom z päťky znížil na 1:2. Potom hostia pritlačili, ale brankár im neumožnil skórovať. v 32 minúte všat po strieľanej lopte lopta brankárovi vypadla a dôrazný útočník domácich vyrovnal na 2:2. O 6 minút neskôr sa však odohrala podobná situácia v šestnáske hostí, keď domáci brankár tiež neudržal loptu a Prašnický opäť poslal hostí do vedenia 2:3. V zápätí nato sme mali opäť výhodu rohového kopu, a tentokrát Prašnický nacentroval z opačnej strany na dobre nabehnutého Krabáča a ten opäť nedal brankárovi šancu - 39.minúta 2:4. V úvode druhého polčasu domáci znervózneli a hráč M.Petrík za zbytočný zákrok dostal červenú kartu. Napriek niekoľkým tutovkám sa nepodarilo M.Krabáčovi, Prašnickému, M.Novákovi, V. Dúbravkovi už skórovať a zápas teda skončil 2:4. V 86.minúte po nepríjemnom zákroku, ktorý zostal nepotrestaný musel Prašnický opustiť ihrisko. Konečne sa nám podarilo bodovať aj na ihrisku súpera naplno.

Zostava: P.Milo, M.Dubec (46min.I.Tomana), M.Dúbravka, J.Duda, J.Belanec, V.Dúbravka, M.Novák - K (81min. K.Roman), M.Krabáč, M.Adamička (J.Tomana), A.Kresáň, P.Prašnický (86min. M.Brveník).  N: (M.Michalík, E.Michalík, P.Potecký)

ŽK: P.Prašnický 51min.