17.kolo Vrchteplá - Bodiná 4:2

19.05.2013 21:37

19.5.2013 TJ PARTIZÁN VRCHTEPLÁ-TJ HOREC BODINÁ 4:2 (2:1)

Góly: M.Krabáč, P.Prašnický, ŽK: M.Novák,  R: Mihálik

úvod stretnutia patril hosťom, keď herne dominovali no nedokázali premeniť tutovky, neskôr sa hra vyrovnala a opäť sa potvrdilo staré známe: nedáš - dostaneš a domáci z ojedinelých akcií dokázali vsietiť dva góly. Pred koncom polčasu zaváhal brankár vrchteplej a lopta skončila v jeho sieti. Domáci si nemohli dovoliť stratiť body ak cheli pomýšľať nad postupom a tomu nasvädčovali výroky rozhodcu počas celého stretnutia. Hneď nazačiatku druhého polčasu prišiel ako blesk z jasného neba penaltový verdikt, keď si hosťujúci obranca sám nechtiac hlavičkoval do ruky, po ktorom vrchteplá zvýšila svoje vedenie. (Tento istý rozhodca nám v Podmaníne neodpískal podobnú penaltu, keď si domáci hráč sám nastrelil ruku) pretože sa to nepíska čo je uvedené aj v pravidlách futbalu, zaújmavé však je že vo vrchteplej sa už toto pravidlo neaplikovalo. Onedlho nato prišiel opäť zvláštny verdikt rozhodcu priamo pred očami domácich divákov, keď na hranici šestnástky údajne fauloval hosťujúci obranca útočníka vrchteplej a nasledoval priamy kop. Najskôr ani fanúšikovia domácich nevedeli čo sa píska keďže boli ticho, no ukázalo sa že práve tento moment bol zlomový a po nedorozumení brankára a obrancu domáci zvýšili na 4:1. Hostia sa snažili z výsledkom ešte niečo urobiť, vždy ich však "pribrzdil" rozhodca. Na konečných 4:2 skóroval 10minút pred koncom po peknej akcii útočník Bodinej. Aj napriek tomu že bolo viacero zranení, striedaní a niekoľko krát sa čakalo na zakpnutú loptu rozhodca nenadstavil ani 1 minutu. Škoda nevyužitých akcii, ktoré nám mohli zabezpečiť body. Na závar by som už len dodal, že rozhodca odchádzal z ihriska dosť nervózny a nevedel argumentovať po tom, čo mu hostia povedali, že či si je vedomý toho že branie úplatkov je trestné.....